/ 9 نظر / 53 بازدید
دانشجو

سلام بعضی از لینک هایی که در قسمت publications گذاشته اید قابل دانلود نیستند.مثلا من دوست داشتم pdf طز فوق لیسانس شما که در مورد EEG بود رو دانلود کنم. اما نشد.

دانشجو

ممنون . امیدوارم از سرقت های علمی و ... در امان بمانید!

سلام استاد جدیت شما در تدریس و اهمیت دادن به آموزش چیزی است که در چهار سال دوران تحصیلم در این بخش برایم جدید است و جذاب. امیدوارم که بعد از چند سال فعالیت در این بخش ناامید نشوید. یک سوال دارم: چرا بخش در مورد تقلب،کپی پروژه،غیبت و ... هیچ کاری نمی کند؟اصلا آیا در این مورد در شورای بخش هیچ وقت بحثی مطرح شده؟

ناشناس

با سلام. من خیلی از نحوه ی تدریس شما راضی هستم و خیلی خوشحالم که استادی به دلسوزی شما در بخش ما وجود دارد. اما به تازگی عده ای متوجه تغییر رفتار شما شده ایم و من از آنجا که میدانم شما بسیار استاد محترمی هستید خواستم بگویم که خواهش میکنم همانند اساتید دیگر بخش نباشید و شیوه ای که آنها در برخورد به دانشجویان را در پیش میگیرند، شما به کار نبرید. همانطور که خودتان میدانید شما محبوبترین استاد بخش هستید و بیشتر ماها شما را الگوی خود قرار داده ایم. البته اصلا منظور این نیست که رفتارتان مناسب نیست بلکه با توجه به تغییرات کوچکی که در رفتار شما دیده ایم نمیخواهیم رفتارتان عوض شود. امیدوارم از نظر من ناراحت نشده باشید.

حسین راستگو

سلام استاد. خیلی وست داشتم بازم می تونستم بیام سر کلاستون.من خیلی از شما یاد می کنم .هر جا هستید ایشالا موفق باشید

بابک

شاید یه شناخت نسبی از شما داشته باشیم بر اساس همین شناخت نصفه و نیمه، حس کردم شاید این پیشنهاد بد نباشه که در این جا دلنوشته هایی هم داشته باشین و یا از دغدغه های استادی و یا از تلاش هایی که میشه برای بهتر شدن شرایط کرد بگین آخه خیلی جاها دیدم یه نوشته خیلی کارا می تونه بکنه حداقل حداقلش اینه که می تونید نظراتتون رو در مورد خیلی از مشکلاتی که الان توی دانشگاه هست رو بنویسین که احتمالا خیلی از ماها بهش حتی فکر هم نکردیم با تشکر :) انشاء الله منتظر نوشته هاتون هستیم :)

سلام استاد با عرض خدا قوت خدمت شما و عرض ارادت ی سوال که همیشه تو ذهنم بود و می خواسم اگه امکانش باشه نظرتونو بدونم اینکه چی باعث میشه که یک استاد بین دانشجوهاش فرق قائل می شه آیا تو این مورد فقط سطح تحصیلی دانشجو نقش داره؟

سلام ممنون از پاسخ تون دقیقا منظورم در کارهای تحقیقاتی بود چون دانشجویی که دارای سطح علمی بالایی است کمتر به راهنمایی استاد نیاز داره ولی اساتید بیشتر دوس دارن با این نوع دانشجو کار کنن. ولی دیده می شه که دانشجویانی که از لحاظ علمی تاحدی ضعیف هستند از طرف اساتید رانده می شوند و هیچ فرصتی براشون داده نمیشه به چز پروژه های کلاسی که انگیزه ای به جز نمره ندارن. در حالی که این دسته از دانشجویان به کمک و راهنمایی بیشتری نیاز دارند و فرصتی تا بتونن اعتماد به نفس پیدا کنن. بازم ممنون

روح الله

سلام استاد،نمی دونم هنوز به این وبلاگ سر میزنید یا خیر، به هر حال متن زیر رو خدمتتون ارسال می کنم: شربت شهادت چقدر براي من شيرين شده است! بهترين علاج دردهاي من، بهترين راه فرار، تسلي بخش ترين داروي غم هاي دروني من، پرافتخارترين راه پيروزي، ثمربخش ترين تجارت دنيا و آخرت! راستي كه چقدر شيرين است! اما... اما من مي دانم كه شهادت راه فرار از مسئوليت هاي بزرگ تاريخيِ من در برابر رسالت سختي است كه به عهده گرفته ام. شهادت راه نجاتي است كه فقط گليم خود را شرافتمندانه از اين غرقابه هاي خطرناك بيرون بكشم و بقيه را به دست طوفان بسپارم. شكستي است كه آن را با شهادت مي پوشانم، مي خواهم از ميان اين همه شرم و خجالت و ذلت و فلاكت و مشكلات، خود را بيرون بكشم و در برابر مردم و خدا سربلند و پيروز و مبرّا باشم! "مصطفی چمران"